IB Business Management Özel Ders

Movendus Eğitim olarak amacım amacımız, IB programı sürecinde öğrencilere akademik destek vererek okulda ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve hedeflediği okullara hazırlamaktır. Ayrıca IB Business Management Internal Assessment ve IB Business Management Extended Essaylarinde  de her türlü danışmanlık hizmetini vermekteyiz. IB Business Management Özel Ders ihtiyaçlarınız Movendus Eğitim’in alanında uzman hocaları tarafından karşılanmaktadır. İsterseniz birebir ofisimizde isterseniz online olarak özel ders alabilirsiniz.

The International Baccalaureate: IB programı, kâr amacı taşımayan, misyonundan güç alan, öğrenci odaklı bir eğitim kuruluşudur. 3-19 yaş aralığındaki öğrenciler için 4 programdan oluşur ve bu 4 programdan 3’ü, süreci sertifika ile tamamlarken DP süreci uluslararası geçerliliği olan bir diploma ile tamamlanır. Bu diploma 100’ü aşkın ülkede binlerce üniversite tarafından tanınmaktadır.

Şu anda Türkiye’de biri devlet okulu olmak üzere 57 okul IB programlarını sunmakta olup bu sayı artmaktadır. Uluslararası Bakalorya Programı, MEB tarafından resmen tanınmış olmasına rağmen YÖK kapsamında üniversite yerleştirmelerde henüz bir kriter olarak yer alamamıştır. Ancak hemen hemen tüm vakıf üniversiteleri bu diplomaya sahip öğrencilere burs, ekstra kredi vb farklı kayıt avantajları sunar.

IB Business

IB Business Management (HL/SL) online ya da birebir ders desteğimiz ile öğrencilerin IB programı boyunca en yüksek IB puanları almalarını hedefliyoruz. Bunun yanında öğrencilerin business management’ı ezberlemelerini değil, hayatlarında aktif rol alan bir bilim olduğunu öğretmeyi amaçlıyoruz. IB Business Management dersi tecrübeli eğitmenlerimiz ile verilmektedir. Movendus Eğitim olarak hem IB Business Management dersinize takviye yapabilirsiniz ayrıca IB Business Management internal assessment (IA) konusunda her türlü danışmanlık hizmetini de sağlamaktayız.

İstanbul ve Ankara dışından IB Business Management özel derslerini almak isteyen öğrencilerimize ise online Skype-Zoom dersi ile yardımcı olmaktayız. IB Business Management Özel Ders almak istiyorsanız 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden aşağıdaki formu doldurarak veya iletisim@www.movendusegitim.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.