IELTS Özel Ders

IELTS anadili İngilizce olmayan öğrencilerin İngilizce yeterlilik seviyelerini tespit etmek için British Council ve IDP tarafından uygulanan bir sınavdır. IELTS Özel Ders ihtiyaçlarınız Movendus Eğitim’in alanında uzman ve yurtdışı tecrübesi olan hocaları tarafından üst düzeyde karşılanmaktadır. İsterseniz ofisimizde birebir isterseniz online olarak özel ders alabilirsiniz. Yurtdışında İngilizce eğitim veren üniversitelere kayıt yaptırabilmek için anadili İngilizce olmayan her öğrencinin IELTS sınavına girmesi zorunludur. IELTS sınavında dört ayrı bölüm yer alır ve sınav toplam 3 saat sürer. Ayrıca Speaking için birebir mülakat yapılır. IELTS sınavı öğrencileri şu alanlarda yetkinliklerini ölçmektedir: Reading (Okuma), Writing (Yazma), Listening (Dinleme) ve Speaking (Konuşma). IELTS Türkiye’de British Council tarafından yapılmakta olup başvurularınızı British Council‘in sitesinden online olarak yapabilirsiniz.

Görüldüğü üzere IELTS’te başarılı olmak için çok yönlü bir çalışma gerekmektedir. IELTS sınavına hazırlanan öğrenciler özellikle Speaking ve Writing kısımlarında oldukça zorlanmaktadır. Alanında uzman hocalarımız ile bu kısımları oldukça rahat yapacak ve IELTS’te istediğiniz puanı alabileceksiniz.

Movendus Eğitim olarak amacımız, IELTS hazırlık süreçlerinde öğrencilere akademik destek vererek sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve hedeflediği okullara hazırlamaktır. Yurtdışındaki okullara başvurulara ve dünyanın her yerindeki anlaşmalı dil okullarına  ilişkin daha ayrıntılı bilgi almak için Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmamız olan Movendus Akademi sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

IELTS Özel Ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Ayrıca geçmiş yıllarda IELTS’te çıkmış soruların çözümleri de yapılmaktadır. İstanbul ve Ankara dışından IELTS dersi almak isteyen öğrencilerimize ise online Skype – Zoom dersi ile yardımcı olmaktayız. 

Movendus Eğitim olarak amacımız, IELTS hazırlık süreçlerinde öğrencilere özel dersler vererek sınavda başarılı olmalarını sağlamak ve hedeflediği okullara hazırlamaktır. IELTS Özel Ders almak istiyorsanız 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@www.movendusegitim.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.