SAT Özel Ders

SAT sınavları, başta Amerikan üniversiteleri olmak üzere Avrupa’da da bir çok üniversitenin giriş için gerekli görülen ve evrensel geçerlilikleri olan bir sınavdır. SAT Özel Ders ihtiyaçlarınız Movendus Eğitim’in alanında uzman hocaları tarafından karşılanmaktadır. Sınavın özelliklerine çok yakın deneme testleriyle öğrencilerimizin durumunu görmekte, eksikliklerini tespit ederek kişiye özel ders programı uygulanmaktadır.  Ayrıca SAT için çok önemli bir nokta olan sınav stratejisi ve etkili zaman yönetimi gibi konularda da, tecrübeli hocalarımız öğrencilerimize danışmanlık hizmeti vermektedir. Özel dersinizi isterseniz ofisimizde birebir veya 3-4 kişilik sınıflarda, isterseniz online olarak alabilirsiniz. 

SAT sınavları College Board  tarafından düzenlenmektedir. SAT sınavı iki bölümden oluşmaktadır. SAT I Reasoning Test olarak adlandırılan bölüm aslında İngilizce ve Matematik bilginizle ilgilidir. Bu aşamada, “Mathematics” (Matematik – Geometri), “Critical Reading” (İngilizce sözel/eleştirel okuma), “Writing” (Kompozisyon) olmak üzere 3 farklı  bölüm bulunmaktadır.

SAT için ayrıca Subject Testler bulunmaktadır. Bunlar; Matematik, Fizik, Biyoloji, Kimya, İngiliz Edebiyatı, Amerikan Tarihi gibi yaklaşık 20 adet konuda Subject Test bulunmaktadır.

Movendus Eğitim olarak amacımız, SAT hazırlık süreçlerinde öğrencilere akademik destek vererek sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve hedeflediği okullara hazırlamaktır.

SAT özel ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Ayrıca öğrencilerimizle birlikte geçmiş yıllar da SAT’de çıkmış soruların çözümleri de yapılmaktadır. Movendus Eğitim farkıyla SAT sınavlarına hazırlanan öğrencilere söz konusu çıkmış sorular ücretsiz olarak verilecektir. İstanbul ve Ankara dışından SAT Özel ders almak isteyen öğrencilerimize ise online Skype-Zoom dersi ile yardımcı olmaktayız. SAT Özel Ders almak istiyorsanız 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@www.movendusegitim.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı eğitimle ilgili merak ettiğiniz her türlü konuda Movendus Akademi‘nin uzman danışmanlarından destek alabilirsiniz.