SAT Subject Fizik Özel Ders

SAT sınavı, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’daki üniversitelere giriş sınavıdır. Bu sınav uluslararası geçerliliğe sahip olmakla beraber ABD vatandaşı öğrenciler için de gereklidir. Türkiye’den Amerika’ya lisans eğitimi almak amacıyla gitmek isteyen öğrencilerin de bu sınava girerek başarılı olmaları gerekmektedir. Movendus Eğitim olarak alanında uzman hocalarımızla sizlerin SAT alanındaki başarınızı arttırmayı amaçlıyoruz. SAT Subject Fizik Özel Ders ihtiyacı olan öğrencilerimize birebir veya online ders imkânı ile gerekli desteği sağlıyoruz.

SAT-2 Subject Fizik Sınavı, yurt dışındaki eğitim kurumlarına yapacağınız başvurularda önemli bir rol oynuyor. Özellikle mühendislik, elektronik ve aerodinamik gibi alanlara ilgi duyan ya da bu alanlarda ilerlemek isteyen öğrencilerin fizik testine ayrıca dikkat etmesi yararlı olur.

SAT-2 Subject Fizik testinde öğrencilerin temel fizik bilgi birikimleri değerlendiriliyor. Öğrencilerin testte karşılaşacağı konular arasında çoğunlukla modern fizik, optik, elektrik ve manyetizma, mekanik ve termodinamik yer alıyor.

SAT-2 Subject Fizik testi Ağustos, Ekim, Kasım, Aralık, Mayıs ve Haziran aylarında gerçekleştiriliyor. Testte hesap makinesi kullanımına izin verilmeyip 60 dakika içerisinde 60-85 arası soruya yanıt verilmesi bekleniyor.

Özel ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Geçmiş yıllardaki  SAT’de çıkmış soruların çözümleri de yapılmaktadır. Movendus Eğitim farkıyla Subject Matematik konularına hazırlanan öğrencilere söz konusu çıkmış sorular ücretsiz olarak verilecektir.

İstanbul ve Ankara dışından SAT özel derslerini almak isteyen öğrencilerimize ise online Skype-Zoom dersi ile yardımcı olmaktayız. SAT Subject Matematik Özel Ders almak istiyorsanız 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@www.movendusegitim.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.