Financial Accounting-Finansal Muhasebe

Ekonomi öğrencilerinin yanı sıra işletme, maliye, çalışma ekonomisi gibi iktisadi ve idari bilimler fakültesi öğrencilerinin üniversite de zorlandıkları derslerden biri de financial accounting – finansal muhasebe dersidir. Daha önce buna benzer bir ders herhangi bir lise veya orta öğrenimde verilmediği için her ne kadar başta öğrencileri zorlasa da içerdiği konular itibariyle günlük hayata değinen bir çok konunun bulunması dersi zevkle hale getirebiliyor.

Movendus Eğitim kalitesi ile Financial Accounting – Finansal Muhasebe bire bir özel ders konusunda hizmetinizdeyiz. Özel ders konusunda en az 10 yıllık deneyimli hocalar ile çalışmaktayız.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi mezunu hocalarımızdan İstanbul ve Ankara’da ofislerimizde Financial Accounting – Finansal Muhasebe özel dersini alabilirsiniz. Ayrıca online olarak da derslerimizi istediğiniz zaman ve mekanda alabilirsiniz.

Online olarak derslerimizi başta İngiltere’den Kings College, İtalya’dan Catolica University, Kanada’dan Mcgill, Belçika’dan Vrije Universiteit Brussel olmak üzere bir çok farklı ülkede okuyan öğrencilere de veremekteyiz.

Derslerinizin yanı sıra ödevlerinizin ve projelerinizin yapılmasında da tecrübemizle sizlere yardımcı oluyoruz

Financial Accounting özel dersi Movendus Eğitim ayrıcalığı ile her seviyede verilmektedir. İster üniversitedeki derslerinizi anlamaya veya sınavlarını geçmeye yönelik ders alabilirken isterseniz KPSS’ye yönelik de özel muhasebe dersleri alabilirsiniz.

Ayrıca açık öğretim fakültesinde okuyan arkadaşlarımız içinde dönem içi sınavlarına yönelik hızlandırılmış ders programlarımız mevcuttur. 

Üniversiteye yönelik ders talebiniz ister Türkçe ister İngilizce olsun fark etmez. Çünkü Boğaziçi mezunu hocalarımız ister İngilizce olarak isterseniz Türkçe olarak ders anlatabilmektedir. Ayrıca bölümünüz İngilizce olsa bile terimler İngilizce ama ders anlatımı Türkçe olacak şekilde de özel ders anlatımı yapılmaktadır.

Özel ders anlatımının yanı sıra ayrıca ödevlerini, teziniz ya da projeleriniz için her türlü danışmanlık hizmetini sağlamaktayız.

Ders talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da bizlere 0 533 916 29 92 numaralı telefondan hızlı bir şekilde ulaşarak özel ders ile ilgili randevunuzu ayarlayabilirsiniz.