GCSE Business Özel Ders

Movendus Eğitim olarak amacımız, GCSE programı sürecinde öğrencilere akademik ve psikolojik destek vererek okulda ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve hedeflediği A-Level programlarına hazırlamaktır. Ayrıca GCSE Business ödevlerinizde  ve yıl sonu sınavlarına hazırlanmanızda GCSE Business Özel Ders ihtiyaçlarınız Movendus Eğitim’in alanında uzman hocaları tarafından karşılanmaktadır. İsterseniz Zoom-Skype üzerinden online olarak isterseniz birebir olarak ofisimizde ve evinizin rahatlığında özel ders alabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız ile birlikte en fazla 3 kişilik grup olacak şekilde  grup dersi de yapabilmekteyiz.

GCSE (General Certificate of Secondary Education) (Genel Orta Öğretim Sertifikası) İngiltere, Galler ve Kuzey İrlanda’da 14-16 yaş aralığında alınan akademik niteliktir. 1988 yılından beri devam eden bu sistemi İngiltere dışında da bir çok ülke de uygulamaktadır. 

GCSE Eğitiminde en az 8 ders alınmaktadır. Matematik, Fen Bilimleri, İngilizce ve Beden Eğitimi dersleri zorunlu olup bazı okullarda ikinci bir yabancıl dil ve İngiliz Edebiyatı da zorunlu tutulabilmektedir. Genel olarak GCSE’de 30 dan fazla ders bulunmaktadır. Derslerden bazıları Economics, Business Studies, Design and Technology, Religious Studies, Ancient History, Psychology, Sociology, Astronomy ve Statistics olup söz konusu derslerle öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine oldukça olanak sağlamaktadır. 

GCSE Business (Foundation/Higher Tier) online ya da bire bir ders desteğimiz ile öğrencilerin GCSE programı boyunca en yüksek notları almalarını hedefliyoruz. Bunun yanında öğrencilerin business studies’i ezberlemelerini değil, hayatlarında aktif rol alan bir bilim olduğunu öğretmeyi amaçlıyoruz. GCSE Business dersi tecrübeli eğitmenlerimiz ile verilmektedir. Movendus Eğitim olarak hem GCSE Business dersinize takviye yapabilirsiniz ayrıca yıl sonunda yapılan sınavlara hazırlanma konusunda destek alabilirsiniz.

İstanbul ve Ankara dışından GCSE Business özel derslerini almak isteyen öğrencilerimize ise online Skype-Zoom dersi ile yardımcı olmaktayız. GCSE Business Özel Ders almak istiyorsanız 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden aşağıdaki formu doldurarak veya iletisim@www.movendusegitim.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.