IB TITC Özel Ders

IB,  3 ile 19 yaş arasındaki öğrencilere eleştirel ve bağımsız düşünmeyi öğretmeye odaklanan uluslararası bir eğitim-öğretim programıdır. Dünya genelinde 150 ülkede 5000’den fazla okulda IB programı uygulanmaktadır. 16-19 yaş aralığındaki öğrenciler için IB Diploma Programı mevcuttur. Bu program, biri matematik olmak üzere 6 ana bölümden oluşmaktadır. Movendus Eğitim olarak, alanında uzman ve tecrübeli hocalarımızla IB TITC Özel Ders ihtiyaçlarınızı online olarak karşılamaktayız.

IB Diploması alındıktan sonra herhangi bir süre kısıtlaması olmaksızın süresiz olarak ABD, Birleşik Krallık, Almanya, Kanada ve Yeni Zelanda’nın yanı sıra pek çok ülkede geçerlidir.

Türkiye’de IB Diploması’na sahip öğrencilerin yurt dışındaki üniversitelere girişi kolaylaşır ve burs imkânlarından faydalanma olasılığı da artar. Ayrıca ülke içindeki bazı üniversitelerde de ders saydırma, burs imkanları gibi bazı ayrıcalıklara sahip olabilirler.

IB bitirme sınavları her sene Mayıs ve Kasım aylarında gerçekleştirilir. Her bir ders için öğrencilere en düşük 1 en yüksek 7 olmak üzere bir not verilir. Tüm bu değerlendirmeler neticesinde en az 24 puan alan öğrenciler diploma almaya hak kazanırlar.

IB TITC

İstanbul ve İzmir dışından IB özel derslerini almak isteyen öğrencilerimize ise online Skype-Zoom dersi ile yardımcı olmaktayız. IB TITC Özel Ders almak istiyorsanız 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@www.movendusegitim.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.