Macroeconomics-Makro İktisat

 

Ekonomi öğrencilerinin yanı sıra birçok mühendislik bölümü ile işletme, maliye gibi iktisadi ve idari bilimler fakültesi öğrencilerinin üniversite hayatları boyunca ilk karşılaştıkları derslerden biridir macroeconomics – makro iktisat dersi. Daha önce buna benzer bir ders herhangi bir lise veya orta öğrenimde verilmediği için her ne kadar başta öğrencileri zorlasa da içerdiği konular itibariyle günlük hayata değinen bir çok konunun bulunması dersi zevkle hale getirebiliyor.

Movendus Eğitim kalitesi ile macroeconomics – makro iktisat bire bir özel ders konusunda hizmetinizdeyiz. Özel ders konusunda en az 10 yıllık deneyimli hocalar ile çalışmaktayız.

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun hocalarımız ile İstanbul ve Ankara’da birebir ve online, bu iller dışında oturan öğrencilerimiz online olarak ders yapılmaktadır. 

Macroeconomics – Makro iktisat özel dersi Movendus Eğitim ayrıcalığı ile her seviyede verilmektedir. İster üniversitedeki derslerinizi anlamaya veya sınavlarını geçmeye yönelik ders alabilirken isterseniz KPSSye yönelik de bire bir derslerimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca açık öğretim fakültesinde okuyan arkadaşlarımız içinde dönem içi sınavlarına yönelik hızlandırılmış ders programlarımız mevcuttur.

Üniversiteye yönelik ders talebiniz ister Türkçe ister İngilizce olsun fark etmez. Çünkü Boğaziçi mezunu hocalarımız ister İngilizce olarak isterseniz Türkçe olarak ders anlatabilmektedir. Ayrıca bölümünüz İngilizce olsa bile terimler İngilizce ama ders anlatımı Türkçe olacak şekilde de özel ders anlatımı yapılmaktadır.

 

Makro iktisat özel ders, makro ekonomi özel ders. Macroeconomics özel ders, cbü makro iktisat özel ders, cbü iktisat özel ders, Ege makro iktisat özel ders, Ege macroeconomics özel ders, makroenomi özel ders manisa, makro iktisat özel ders manisa, manisa makro iktisat özel ders, dokuz eylül makro iktisat özel ders, makro iktisata giriş özel ders. Yaşar macroeconomics özel ders, yasar macroeconomics özel ders, makro iktisat özel ders izmir, makro iktisat özel ders manisa.