Microeconomics - Mikro İktisat Özel Ders

Ekonomi öğrencilerinin yanı sıra bir çok mühendislik bölümü ile işletme, maliye, çalışma ekonomisi gibi iktisadi ve idari bilimler fakültesi öğrencilerinin üniversite hayatları boyunca ilk karşılaştıkları derslerden biridir microeconomics – mikro iktisat dersi. Daha önce buna benzer bir ders herhangi bir lise veya orta öğrenimde verilmediği için her ne kadar başta öğrencileri zorlasa da içerdiği konular itibariyle günlük hayata değinen bir çok konunun bulunması dersi zevkle hale getirebiliyor.

Movendus Eğitim kalitesi ile ekonomi bire bir özel ders konusunda hizmetinizdeyiz. Özel ders konusunda en az 10 yıllık deneyimli hocalar ile çalışmaktayız.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi mezunu hocalarımızdan İstanbul ve Ankara’da ofislerimizde microeconomics – mikro iktisat özel dersini alabilirsiniz. Ayrıca online olarak da derslerimizi istediğiniz zaman ve mekanda alabilirsiniz.

Online olarak derslerimizi başta İngiltere’den Kings College, İtalya’dan Catolica University, Kanada’dan Mcgill olmak üzere bir çok farklı ülkede okuyan öğrencilere de veremekteyiz.

Derslerinizin yanı sıra ödevlerinizin ve projelerinizin yapılmasında da tecrübemizle sizlere yardımcı oluyoruz. 

Microeconomics – Mikro iktisat özel dersi Movendus Eğitim ayrıcalığı ile her seviyede verilmektedir. İster üniversitedeki derslerinizi anlamaya veya sınavlarını geçmeye yönelik ders alabilirken isterseniz KPSS’ye ve Kurum sınavlarına hazırlanmaya yönelik de bire bir mikro iktisat dersleri alabilirsiniz.

Ayrıca açık öğretim fakültesinde okuyan arkadaşlarımız içinde dönem içi sınavlarına yönelik hızlandırılmış ders programlarımız mevcuttur. Ara dönem ve yıl sonu sınavlar ile bütlere yönelik olarak bir çalışma yapılmaktadır.

Üniversiteye yönelik ders talebiniz ister Türkçe ister İngilizce olsun fark etmez. Boğaziçi Üniversitesi mezunu hocalarımızdan ister İngilizce olarak isterseniz Türkçe olarak ders alabilirsiniz. Ayrıca bölümünüz İngilizce olsa bile terimler İngilizce ama ders anlatımı Türkçe olacak şekilde de özel ders anlatımı yapılmaktadır.

Ders talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da bizlere 0 533 916 29 92 numaralı telefondan hızlı bir şekilde ulaşarak özel ders ile ilgili randevunuzu ayarlayabilirsiniz.