SAT Subject Matematik Özel Ders

SAT sınavı, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’daki üniversitelere giriş sınavıdır. Bu sınav uluslararası geçerliliğe sahip olmakla beraber ABD vatandaşı öğrenciler için de gereklidir. Türkiye’den Amerika’ya lisans eğitimi almak amacıyla gitmek isteyen öğrencilerin de bu sınava girerek başarılı olmaları gerekmektedir. Movendus Eğitim olarak alanında uzman hocalarımızla sizlerin SAT alanındaki başarınızı arttırmayı amaçlıyoruz. SAT Subject Matematik Özel Ders ihtiyacı olan öğrencilerimize birebir veya çevrimiçi ders imkânı ile gerekli desteği sağlıyoruz.

SAT Subject Matematik Sınavı, yurt dışındaki eğitim kurumlarına yapacağınız başvurularda büyük bir rol oynuyor. Özellikle mühendislik, elektronik ve istatistik gibi sayısal alanlarla ilgilenen ya da bu alanlarda ilerlemek isteyen öğrencilerin matematik testlerine ayrıca dikkat etmesinde yarar vardır. SAT Subject Matematik Sınavı “Level-1” ve “Level-2” olmak üzere ikiye ayrılıyor. Kısaca inceleyecek olursak;

SAT Subject Level-1 Matematik Testinde, öğrencilerin lise hayatları boyunca sahip olduğu temel matematik bilgi birikimi değerlendirmeye alınır.

SAT Subject Level-2 Matematik Testinde ise ayrıca trigonometri ve precalculus konuları da bulunur. Level-1’da başarılı bir sonuç elde edilmesi sizi bir adım öne taşıyarak başvuru sürecinde size önemli bir fırsat sunar.

SAT Subject Matematik Sınavında hesap makinesi kullanmanıza izin verilir. Hesap makinesi kullanarak hem zaman kazanabilir hem de işlem hatası yapmanızın önüne geçebilirsiniz.

SAT Subject Level-1, Level-2 Testlerinin ikisi de Ekim, Kasım, Aralık, Ocak, Mayıs ve Haziran aylarında gerçekleştiriliyor. 60 dakika süreye sahip testlerde toplam 50 soruya yanıt verilmesi gerekiyor.

Özel ders programlarımız ile öğrencilerimizi sıkı takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı raporlar sunmaktayız. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve eksik oldukları konulara daha fazla önem göstererek onların gelişimine katkıda bulunmaktayız. Geçmiş yıllardaki  SAT’de çıkmış soruların çözümleri de yapılmaktadır. Movendus Eğitim farkıyla Subject Matematik konularına hazırlanan öğrencilere söz konusu çıkmış sorular ücretsiz olarak verilecektir.

İstanbul ve Ankara dışından SAT özel derslerini almak isteyen öğrencilerimize ise online Skype-Zoom dersi ile yardımcı olmaktayız. SAT Subject Matematik Özel Ders almak istiyorsanız 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@www.movendusegitim.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.