IB İngilizce Özel Ders

Movendus Eğitim olarak amacımız, IB programı sürecinde öğrencilere akademik destek vererek okulda ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve hedeflediği okullara hazırlamaktır. Ayrıca IB Internal Assessment ve IB Extended Essaylarinde de her türlü danışmanlık hizmetini vermekteyiz. IB İngilizce Özel Ders ihtiyaçlarınız Movendus Eğitim’in alanında uzman hocaları tarafından karşılanmaktadır. İsterseniz birebir ofisimizde isterseniz online olarak özel ders alabilirsiniz.

The International Baccalaureate: IB programı, kâr amacı taşımayan, misyonundan güç alan, öğrenci odaklı bir eğitim kuruluşudur. 3-19 yaş aralığındaki öğrenciler için 4 programdan oluşur ve bu 4 programdan 3’ü, süreci sertifika ile tamamlarken DP süreci uluslararası geçerliliği olan bir diploma ile tamamlanır. Bu diploma 100’ü aşkın ülkede binlerce üniversite tarafından tanınmaktadır.

Şu anda Türkiye’de biri devlet okulu olmak üzere 57 okul IB programlarını sunmakta; toplam 140 ülkeden IB akreditasyonunu almış yaklaşık 4000 okulda 70 bin eğitmen ile 1 milyon öğrenci bu sistem içerisinde eğitimlerini devam ettirmektedirler.

Uluslararası Bakalorya Programı, MEB tarafından resmen tanınmış olmasına rağmen YÖK kapsamında üniversite yerleştirmelerde henüz bir kriter olarak yer alamamıştır. Ancak hemen hemen tüm vakıf üniversiteleri bu diplomaya sahip öğrencilere burs, ekstra kredi vb farklı kayıt avantajları sunar.

IB İngilizce özel ders desteğimiz ile öğrencilerin IB programı boyunca en yüksek IB puanları almalarını hedefliyoruz. IB İngilizce özel dersi tecrübeli eğitmenlerimiz ile verilmektedir. Movendus Eğitim olarak hem IB İngilizce dersinize takviye yapabilirsiniz ayrıca IB internal assessment (IA) konusunda her türlü danışmanlık hizmetini de sağlamaktayız.

İstanbul ve Ankara dışından IB İngilizce özel derslerini almak isteyen öğrencilerimize ise online Skype-Zoom dersi ile yardımcı olmaktayız. IB İngilizce Özel Ders almak istiyorsanız 0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak, sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@www.movendusegitim.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.